فروشگاه اینترنتی لیلیپوت | درباره ما

مالکیت فروشگاه اینترنتی لیلیپوت متعلق به شرکت لیان پویش تجارت شرق بوده و تمام خدمات از طریق دفتر مرکزی این شرکت ارائه می شود.
فروشگاه اینترنتی لیلیپوت در تلاش است برترین محصولات را در حوزه های تخصصی کودک، آرایشی، بهداشتی و ... با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه نماید تا هموطنان عزیز در سراسر ایران از خدمات و قیمت های یکسان بهره مند شوند. در فروشگاه اینترنتی لیلیپوت هیچ کالای تقلبی عرضه نمی شود، تمام کالاها دارای مجوزهای رسمی از مراکز قانونی بوده و امکان مرجوعی و بازگشت برای تمامی کالاها فراهم می باشد (در این بخش مطالعه نمایید). تیم کارشناسان فنی ما پس از بررسی محصولات، تنها محصولاتی که از لحاظ کیفیت مورد تایید قرار بگیرند را بر روی سایت قرار می دهند، و کالاهای بی کیفیت و بدون اعتبار هرگز از طریق فروشگاه لیلیپوت به فروش نخواهند رسید.
در طراحی جدید سایت علاوه بر فروش محصولات برگزیده موجود در ایران، بررسی تخصصی به همراه مشاوره های مربوطه را ارائه خواهیم داد، تا پس از بررسی و مقایسه کالای خود را تهیه نمایید.
شاید هنوز بپرسید چرا به صورت اینترنتی خرید کنیم؟
زمان و هزینه بهترین توجیه برای خریدهای اینترنتی است، اگر همه سرگرم خرید نیازهای روزانه باشند، چطور کسی می تواند زندگی در حد عالی بسازد؟ اینجاست که شروع می کنیم به گیج خوردن، بین راحتی و ازدحام، بین فراوانی و انتخاب. خرید نیازمند تمرکز است.
اولین چیزی که از خودمان می پرسیم، این است می خواهیم مردم در فروشگاه لیلیپوت چه حسی داشته باشند؟ راحتی؟ غافلگیری؟ عشق در کنار خانواده بودن؟ و یا دوری از هیاهوی شهری؟ سپس پیرامون نیت مان خدمت رسانی می کنیم. زمان می برد، یک هزا "نه" باید گفت تا به یک "بله" رسید. خرید شما را ساده سازی و بی آلایش و از گرانی دور می کنیم، تا هر آنچه ارائه می کنیم زندگی هر آدمی را بهبود دهد.
لیلیپوت در کنار خانواده شما و برای خانواده شماست...
لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی لیلیپوت در هیچ کجای کشور شعبه ندارد .