گلیس

گلیس ترمیم صحیح مو یک علم است نه یک راز...!!!
محصولات گلیس توانسته قدرت دستیابی به زیبایی و موهای سالم و جذاب را در اختیار شما بگذارد. محصولات گلیس با داشتن ترکیبی از کراتین و ترکیبات مورد نیاز، از آسیب های مو جلوگیری می نماید.
این محصول بیش از شصت سال است که مورد اعتماد میلیون ها نفر قرار گرفته و در بیش از پنجاه کشور جهان موجود می باشد. ترمیم آسیب های عمیق مو نیاز به علم جدی دارد. با استفاده از فناوری اختراع شده توسط گلیس این محصول به ده لایه از فیبر مو شما نفوذ کرده و کراتین از دست رفته را دوباره پر می نماید. نتیجه این کارصاف تر و زیباتر شدن موهای شما می شود.
آسیب مو چگونه اتفاق می افتد؟
لایه بیرونی موهای شما شامل چندین لایه ظریف کوتیکول می باشد که از پروتئین و کراتین تشکیل شده است. آسیب مو هنگامی اتفاق می افتد که کراتین موجود در کوتیکول با گذشت زمان از بین می رود و عوامل دیگر روند کار را سرعت می بخشند. حرارت ناشی از سشوار، عوامل شیمیایی مانند رنگ مو و حتی برس و شانه زدن مو می توانند به موهای شما آسیب شدیدی وارد نمایند. هنگامی که موهای شما در معرض عوامل محیطی مانند نور خورشید، آب حاوی نمک و کلر در هنگام شست و شو قرار میگیرند نیز آسیب دیده و برای جبران نیاز به تغذیه مو، هیدراتاسیون شدید و محافظت از رنگ مو دارند. فرمولاسیون محصولات گلیس شامل تمامی این ویژگی ها بوده و نتایج فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورند. با محصولات گلیس بدون به خطر انداختن موهای خود آن ها را ترمیم کرده و از زیبایی و سلامت موهای خود لذت ببرید.