او.بی

او.بی تامپون های o.b ابتدا در سال 1950 و در آلمان توسط Carl Hahn GmbH تولید و گسترش یافت. این محصول توسط  Judith Esser-Mittag که خود نیز توسعه دهنده این برند بود نام گذاری شد. حروف اول ".o.b" اختصار عبارت آلمانی "ohne binde" به معنای بدون دستمال مرطوب است. در سال 1974 جانسون اند جانسون (Johnson and Johnson) کمپانی Hahn خریداری کرد.
 • تامپون اورجینال اوبی بسته بندی 32عددی تامپون اورجینال اوبی بسته بندی 32عددی ۱۴۹,۸۰۰ تومان

  تامپون32 عددی اورجینال اوبی با جذب 4قطره بدون رنگ و بو و عوامل حساسیت زا مناسب برای روزهای متوسط جریان قاعدگی.

 • تامپون سوپر پلاس او.بی o.b مدل procomfort بسته 16 عددی تامپون سوپر پلاس او.بی o.b مدل procomfort بسته 16 عددی نا موجود

  تامپون سوپر پلاس اّبی با جذب خیلی بالا، فوق العاده راحت و استفاده از آن آسان می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی برای اطمینان و حفاظت بیشتر و همچنین دارای شیارهای منحنی جهت سهولت در استفاده است.

 • تامپون سوپر او.بی تامپون سوپر او.بی نا موجود

  تامپون سوپر اّبی با جذب بالا، فوق العاده راحت و استفاده از آن آسان می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی برای اطمینان و حفاظت بیشتر و همچنین دارای شیارهای منحنی جهت سهولت در استفاده است.

 • تامپون نرمال او.بی o.b مدل procomfort بسته 16 عددی تامپون نرمال او.بی o.b مدل procomfort بسته 16 عددی نا موجود

  تامپون نرمال اّبی با جذب متوسط، فوق العاده راحت و استفاده از آن آسان می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی برای اطمینان و حفاظت بیشتر و همچنین دارای شیارهای منحنی جهت سهولت در استفاده است

 • تامپون مینی او.بی تامپون مینی او.بی نا موجود

  تامپون مینی اّبی با جذب خیلی کم، فوق العاده راحت و استفاده از آن آسان می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی برای اطمینان و حفاظت بیشتر و همچنین دارای شیارهای منحنی جهت سهولت در استفاده است.