او.بی

او.بی تامپون های o.b ابتدا در سال 1950 و در آلمان توسط Carl Hahn GmbH تولید و گسترش یافت. این محصول توسط  Judith Esser-Mittag که خود نیز توسعه دهنده این برند بود نام گذاری شد. حروف اول ".o.b" اختصار عبارت آلمانی "ohne binde" به معنای بدون دستمال مرطوب است. در سال 1974 جانسون اند جانسون (Johnson and Johnson) کمپانی Hahn خریداری کرد.
 • تامپون سوپر پلاس او.بی تامپون سوپر پلاس او.بی نا موجود

  تامپون سوپر پلاس اّبی با جذب خیلی بالا، فوق العاده راحت و استفاده از آن آسان می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی برای اطمینان و حفاظت بیشتر و همچنین دارای شیارهای منحنی جهت سهولت در استفاده است.

 • تامپون سوپر او.بی تامپون سوپر او.بی نا موجود

  تامپون سوپر اّبی با جذب بالا، فوق العاده راحت و استفاده از آن آسان می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی برای اطمینان و حفاظت بیشتر و همچنین دارای شیارهای منحنی جهت سهولت در استفاده است.

 • تامپون نرمال او.بی تامپون نرمال او.بی نا موجود

  تامپون نرمال اّبی با جذب متوسط، فوق العاده راحت و استفاده از آن آسان می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی برای اطمینان و حفاظت بیشتر و همچنین دارای شیارهای منحنی جهت سهولت در استفاده است

 • تامپون مینی او.بی تامپون مینی او.بی نا موجود

  تامپون مینی اّبی با جذب خیلی کم، فوق العاده راحت و استفاده از آن آسان می باشد. این تامپون دارای پوشش ابریشمی برای اطمینان و حفاظت بیشتر و همچنین دارای شیارهای منحنی جهت سهولت در استفاده است.