فروشگاه اینترنتی لیلیپوت | رویه بازگرداندن کالا

 آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه اینترنتی لیلیپوت بوده و لیلیپوت برای این مهم می‏‌کوشد تا تمامی سفارش ها در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده کالای مشتری قابل بازگشت می باشد. برای بسیاری از محصولات، فروشگاه اینترنتی لیلیپوت 7 روز فرصت بازگشت درنظر گرفته است.

شرایط بازگشت کالاهای مرجوعی و تعویضی:

محصولات در وضعیت اولیه و کاملا نو باشند و روی محصول  هیچگونه آثار استفاده مانند بازکردن درب محصولات آرایشی و بهداشتی و استفاده از آن وجود نداشته باشد. محصولات آرایشی و بهداشتی درصورت باز کردن بسته بندی بنا به تذکر و قوانین موجود در وزارت بهداشت به هیچ عنوان قابل تعویض نیستند. کالا حتما با جعبه اصلی خود , فاکتور اصلی و بارکد کالا برگشت داده شود.
در نظر نگرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی و همچنین اشکال‏‏‌های ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود از جمله مواردی اند که از شمول این بند خارج هستند.
در صورت مواجه شدن با موارد زیر قابلیت ارجاع کالا فراهم بوده و هزینه پست بازگشت مرسوله برعهده فروشگاه اینترنتی لیلیپوت می باشد:
سفارش دچار آسیب دیدگی فیزیکی باشد.
کالای ارسالی از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت  لیلیپوت مغایرت داشته باشد.

اگر مشتری قصد تعویض کالای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی لیلیپوت را با محصول دیگری داشته باشد، می تواند پس از هماهنگی با پشتیبانی سایت، اقدام به این امر نماید. لازم به ذکر است هزینه های پستی برعهده مشتری خواهد بود.

در اولین فرصت پس از دریافت مرسوله (حداکثر طی 24 ساعت کاری)، درخواست خود را با ثبت و تکمیل فرم درخواست بازگرداندن کالا، به خدمات پس از فروش لیلیپوت اطلاع دهید. درخواست ثبت شده توسط کارشناسان بررسی و در صورت تایید، هماهنگی های لازم جهت بازگشت با مشتری به عمل خواهد آمد. درخواست تعویض یا مرجوعی در صورتی پذیرفته می‌شود که محصولات در وضعیت اولیه و کاملا نو باشند. لطفاً توجه داشته باشید در صورت عدم مطابقت کالا با شرایط ذکر شده ، فروشگاه اینترنتی لیلیپوت از دریافت محصول معذور است. بنابراین از مشتریان گرامی خود می خواهد کمال دقت را هنگام تحویل محصول مبذول فرمایند.
لطفاً توجه داشته باشيد که قبل از اقدام به بازگشت کالا حتما شرایط بازگشت را مطالعه نموده و با دفتر فروشگاه اینترنتی لیلیپوت تماس حاصل فرمایید در صورت دارا بودن شرایط  اقدام به ثبت درخواست بازگشت کالا نمایید.