درباره ما

امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و پدید آمدن زندگی ماشینی، کره زمین و محیط زیست بیش از هر وقت دیگری، در معرض آلودگی هستند. به تبع آن انسان هم در مشایعت با این محیط قرار دارد و بایستی توجه ویژه به بهداشت و سلامت خود داشته باشد. توجه بر این موضوع، باعث شده تا عده ی کثیری، روی به تولید لوازم بهداشتی بیاورند. همچنین این پیشرفت تکنولوژی باعث تولید لوازم جدید آرایشی در صنعت مد و آرایش شده است.

بر این اساس انسان برای داشتن ظاهری آراسته و موجه با انبوهی از لوازم و تجهیزات آرایشی. روبرو شده است که این گستردگی گاها دارای فوایدی و گاهی هم عوارضی می باشد. در مجموع می توان گفت که دو جزء لوازم بهداشتی و آرایشی این روزها به قسمت های جدایی ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شده اند که تهیه و فراهم کردن هر قسمت از آن می تواند به نوعی دغدغه محسوب شود. با استفاده از کارشناسان مجرب و استفاده از محصولات کمپانی های معتبر در دنیا، گامی بلند در جهت اغنای این نیاز مردم سرزمین عزیزمان ایران برداشته است. فروشگاه اینترنتی لیلیپوت با اخذ تمامی مجوزها مربوطه از مراجع قانونی و قضایی هرگونه تردید و شبهه را در نظر خریداران زدوده و باعث شده تا تمامی مشتریان با خاطری آسوده به ارزیابی کالا های موجود در فروشگاه پرداخته و بهترین محصول را خریداری نمایند.

از مهمترین مزیت های فروشگاه لیلیپوت می توان به ساز و کاری تعبیه شده در بخش بررسی محصولات، قبل از ارائه بر روی سایت اشاره کرد. تیم کارشناسان فنی در این قسمت، با بررسی دقیق تمام ابعاد محصول از جمله: کیفیت، اصالت برند، تاییدیه های سازمان های مربوطه و.... این اطمینان را به شما می دهند که محصول خریداری شده از فروشگاه قطعا اصل و اورجینال می باشد. محصولات فیک یا متفرقه، برند جعلی، بی اعتبار و قاچاق به هیچ عنوان از فیلتر تیم کارشناسی عبور نخواهند کرد. مدیریت مجموعه با توجه به تعبیه بستر مناسب و تدبیرهای کارشناسانه، اعتمادی را در عرضه محصولات و خدمات خود به وجود آورده که خریداران محترم می توانند بعد از تحویل گرفتن مرسوله خود در صورت عدم رضایت، محصول را به مجموعه مرجوع کنند. تیم فروش لیلیپوت همواره بر این اعتقاد است که خرید موفق مشتریان از فروشگاه، منوط به آگاهی و اطلاعات کامل کاربر از محصول مدنظر می باشد.

به همین منظور ساز و کاری تعبیه شده است تا کارشناسان فنی با تعامل با تیم تولید محتوا، شرح محصولی جامع و کامل ارائه دهند، تا مشتری با دید روشن محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند. نظر به پیدایش تعداد زیاد تولیدکنندگان کوچک و بزرگ در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی، خرید موفق و منطقی اندکی سخت به نظر خواهد رسید. تمرکز در خرید، ابتدا مستلزم اطمینان از اصالت و اعتبار کلیه ی محصولات یک فروشگاه می باشد. سپس آگاهی از ویژگی های محصول و در نهایت مقایسه و برآورد با انواع مشابه. از دیگر ویژگی های فروشگاه لیلیپوت می توان به قیمت گذاری محصولات اشاره کرد. زمانی که شما تصمیم به خرید کالایی می گیرید، قطعا با بازه ی گسترده ای از قیمت ها در بازار مواجه خواهید شد، از ارزان تا گران! انتخاب در این مواقع بسیار سخت خواهد بود. نکته ای که می تواند در این زمینه به ما کمک کند این است که قیمت محصول را با ویژگی ها و کیفیت آن قیاس کنیم. عده ای از مردم بر این عقیده هستند که همیشه اجناس ارزان قیمت به صرفه هستند، جالب است بدانید که افراد دارای این تفکر غالبا دو مرتبه برای خرید کالای مورد نظرشان هزینه می کنند. یک مرتبه کالای ارزان قیمت را خریداری کرده و از آنجایی که محصول از کیفیت نازلی برخوردار است، کالا ناکارآمد شده و مجبور به خرید مجدد می شوند! به همین منظور است که یک ضرب المثلی ژاپنی می گوید: “هنوز آنقدر ثروتمند نشده ایم، که وسایل ارزان قیمت بخریم” این گفته بدان معنا نیست که لزوما تمامی کالاهای با کیفیت اعلا، دارای قیمتی بالا هستند، بلکه اینطور می توان تفسیر کرد که برای خرید کالای با کیفیت، بایستی هزینه ای قابل توجه تقبل کرد. با عرضه ی محصولات با کیفیت فوق العاده و البته قیمت هایی منطقی و مناسب، این مهم را برای مشتریان خود فراهم کرده که با تقبل هزینه ای مناسب محصولی با کیفیت خریداری کنند. نکته ای که لیلیپوت همواره در سیستم فروش خود بدان اهمیت ورزیده است، احساس مشتری در فروشگاه لیلیپوت می باشد. در لحظه لحظه طراحی مجموعه به این اندیشیده ایم که کاربر هنگام ورود و خرید از فروشگاه بایستی چه حسی داشته باشد؟

تا حد توان خودمان را در جایگاه کاربران قرار داده ایم و به نتایجی دست پیدا کرده ایم، به عنوان مثال:

  • حس راحتی و رفاه به موجب صرفه جویی در وقت و انرژی
  • حس سرعت در خرید و البته مقایسه انواع محصولات در کنار یکدیگر
  • حس آرامش و دوری از هیاهوی شهر و ترافیک

غافلگیری بعد از مواجه با تخفیفات و طرح های ویژه در تمامی زیرساخت های فروشگاه لیلیپوت تمامی این موارد لحاظ شده است تا خریداران از این فروشگاه با رضایت کامل مایحتاج خود را خریداری کنند.

تنوع محصولات

علاوه بر لوازم آرایشی و بهداشتی اقدام به ارائه ی محصولات تخصصی کودک، ملزومات خانه و خودرو، زیورآلات، جواهرات و اکسسوری.... کرده است. دیدگاه این مجموعه بدین صورت است که نیازهای عمده ی مردم را با تکنیک رضایت مند سازی مشتریان از خود، مرتفع کند. از رویکرد های دیگر فروشگاه لیلیپوت، همسان سازی قیمت ها در سراسر میهن عزیزمان می باشد. گاه در شهرهای مختلف با توجه به اقلیم و شرایط بازار در آن منطقه، قیمت یک کالا نسبت به شهری دیگر دارای اختلاف زیادی است و این امر به نوعی باعث می شود که قشر خاصی، توانایی خرید کالای مورد نظر در اقلیم خود را نداشته باشد.

تضمین بهترین قیمت

فروشگاه اینترنتی لیلیپوت با ارائه نرخ مصوب و ثابت اجناس خود، این بستر را فراهم کرده است که مردم عزیزمان در سراسر کشور توانایی خرید کالا به صورت یکسان داشته باشند، بدون اینکه در حق مردم منطقه ی خاصی اجحاف صورت پذیرد. واحد برنامه ریزی و فروش مجموعه، در مسیری گام برداشته که مشتریان در هنگام خرید با تنوع و وفور نمونه ها مواجه شوند. اگر اندکی در دسته بندی و منوهای فروش سایت جست و جو کنید به صراحت تنوع محصولات و تعدد برند ها را مشاهده خواهید کرد. این اقدام باعث خواهد شد تا سردرگمی های خریدار به مقدار قابل توجهی کاهش یابد، به این علت که هنگام خرید برخی کالاها از فروشگاه های اینترنتی، می بایست چندین سایت فروشگاهی را همزمان باز کرده و با مشقت محصولات را با یکدیگر مقایسه کرد؛ اما زمانی که در یک فروشگاه تمامی نمونه ها و برند ها موجود باشد، پروسه ی خرید بسیار راحت تر صورت خواهد گرفت. پیشرفت تکنولوژی و دسترسی مردم به اطلاعات آنی و فوری در دنیا، روند خرید را تغییر داده است.

در عصر تکنولوژی کمتر کسی پیدا می شود که بدون تحلیل و آگاهی اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود کند. با جستجوی محصول یا برند مورد نیاز خود در اینترنت، تمامی آن چیز که نیاز دارید را خواهید یافت. بر این اساس فروشگاه لیلیپوت محصولات خود را با جزییات کامل معرفی کرده است و هر روز در صدد معرفی محصولی جدید با ویژگی خاص می باشد تا طرفداران لیلیپوت از محصولات روز دنیا عقب نمانند. یکی از شاخص های مهم در مورد شارژ اجناس انبار در فروشگاه لیلیپوت، حذف واسطه ها و دلال ها در بازار کالا می باشد. اینکه قسمت اعظمی از هزینه ی یک کالا بر جیب واسطه ها واریز می شود، بر کسی پوشیده نیست.

متاسفانه امروزه واسطه ها ضربه ی سنگینی بر پیکره ی بازار وارد کرده اند. حضور واسطه ها باعث شده تا کالای ها وارداتی رقم های نجومی پیدا کنند و در مقابل تولیدکنندگان داخلی هم از سود منطقی برخوردار نشوند. این مجموعه با برقراری کانال ارتباطی صحیح با تولیدکنندگان داخلی و واردکنندگان، دست تمامی واسطه ها را قطع کرده است. در بحث خدمات مجموعه، تیم خدمات با سرعت عمل بالا نسبت به آماده سازی بسته ها برای ارسال از تجربه و تبحر کافی برخوردار بوده و با بسته بندی های اصولی، محصولات را به دست خریداران فروشگاه می رسانند. واحد انفورماتیک فروشگاه لیلیپوت با تخصیص اکانت ویژه برای خریداران سایت، بستری فراهم کرده تا کاربران به اطلاعات خرید و سوابق خود دسترسی داشته باشند. اعضای سایت از طریق پنل اختصاصی خود می توانند در مناسبت های مختلف از جشنواره تخفیفات مجموعه بهره مند شوند.

با خرید از فروشگاه لیلیپوت تضمین می دهیم که رضایت خاطر داشته باشید، و پس از اینکه لبخند رضایت بر چهره شما نشاندیم، مفتخر خواهیم بود که در تامین محصولات مورد نیازتان، تا آخر در کنارتان بمانیم و اتفاقات زیبا و نابی رقم بزنیم. لیلیپوت در کنار خانواده شما و برای خانواده شماست. منحصر به درگاه اینترنتی پیش رو بوده و هیچگونه عاملیت یا شعبه ای در کشور ندارد. مالکیت فروشگاه متعلق به شرکت لیان پویش تجارت شرق بوده و کلیه امور دفتری و حضوری، از طریق دفتر مرکزی این شرکت قابل پیگیری می باشد.